Папа Франциск розповів, звідкіля в його мові молодіжний сленг


Мені подобається спілкуватися з молоддю, але також – слухати молодь. Вони завжди завдають мені труднощів, тому що говорять про речі, про які я навіть не думав або думав лише наполовину…

акі слова сказав Папа Франциск, спілкуючись із журналістами на борту літака під час повернення із Кракова до Рима зі Світових днів молоді. Про це повідомляє uk.radiovaticana.va.

Саме завдяки спілкуванню, за його словами, він черпає для себе вислови, притаманні молодіжному середовищу, але зізнається, що часто не розуміє їх та мусить запитувати, що вони означають, і молодь йому пояснює.

«Вони – наше майбутнє, і ми повинні діалогувати з ними. Діалог між минулим і майбутнім дуже важливий. І саме тому я наголошую на стосунках між молоддю та дідусями й бабусями», – додав Святіший Отець, зазначаючи, що йому не подобається, коли чує: «Ах, та молодь говорить дурниці!» «Ми також чимало їх говоримо, чи ж не так? Молодь говорить і дурниці, і добрі речі, як усі ми. Але слід слухати їх, розмовляти з ними, тому що ми повинні вчитися від них, а вони – від нас», – наголосив Папа Франциск.

 

Департамент інформації УГКЦ

Джерело http://news.ugcc.ua/news/papa_frantsisk_rozpov%D1%96v_zv%D1%96dk%D1%96lya_u_yogo_mov%D1%96_molod%D1%96zhniy_sleng_77231.html