ПАРАФІЯЛЬНІ ХОРИ ХРАМУ ХРИСТОВОГО ВОСКРЕСІННЯ


ХОР «ВОСКРЕСІННЯ»

Парафіяльний хор «Воскресіння» був заснований у 1996 році при Храмі Христового Воскресіння з ініціативи отця-настоятеля Мелетія Ільчишина.

Свою першу Святу Літургію хор заспівав 23 травня 1996 року на свято Вознесіння Господнього. Цей день є початком відліку історії хору.

Хор постійно удосконалює і поповнює свій репертуар. Більшість мелодій у Літургії у двох варіантах, а також пісні до свят, колядки і страсні пісні. Виконуються твори в обробці композиторів А. Гнатишина, О. Кошиця, М. Леонтовичо, К. Стеценка, М. Вербицьиого...

Хор співав архієрейську Святу Літургію за участю Патріарха УГКЦ Любомира Гузара.

Хор бере активну участь у підготовці у Храмі релігійних святкувань «Прощання з колядою» та «Покаяння».

Колектив неодноразово співав Святу Літургію у різних храмах м. Львова, виїжджав на запрошення парафіян в міста і села Львівської області і за її межами. Брали участь у VI фестивалі хорової церковної музики у Львові (2004 рік), у IX фестивалі духовної хорової музики «Великодні дзвони» (2013 рік), у II фестивалі духовної і народної пісні «Ой на Івана» (2013 рік).

З 2010 року хором керує регент пані Софія Сохецька.

ХОР 

 

МОЛОДІЖНИЙ ХОР «СЕРАФИМИ»

Заснувала хор, його перший диригент, пані Галина Антонюк у 2005 році. Вона ще дитинства була знайома з усіма церковними відправами, котрі засвоїла від батька - священика. На ранньому етапі діяльності, хор співав в Церкві святого Климентія папи по вулиці Генерала Чупринки, а згодом, у 2008 році, по запрошенню настоятеля о. Сергія Швагли, у Храмі Воскресіння Христового.

Молодіжний хор бере активну участь у житті парафії, неодноразово організовував молитовні чування, виступав на парафіяльних концертах: «Прощання з колядою», «свято Покрова», у Великодньому концерті. Також хор супроводжував Божественні Літургії в Уневі, Червонограді, Рудно, в студентській капличці Національного Університету Львівської Політехніки Покрова Пресвятої Богородиці.

Щорічно хор організовує коляду у смт. Рудно, раніше навіть ходили вертепом. Відвідував реколекціїу Крехові та Страдчі, подорожував замками у Луцьку та Дубно.

Хор у нашому Храмі супроводжує співом Святі Літургії ЩОНЕДІЛІ о 9:00 годині та в перші п'ятниці кожного місяця, а також в часі посту Літургії Напередосвячених Дарів. Склад хору декілька разів змінювався і на сьогоднішній день до нього входить студентство та молодь різних професій, яких об'єднує любов до співу і Господа Бога.

З грудня 2012 року хор очолює диригент Марія Шийка.

МОЛОДІЖНИЙ ХОР 

 

ДИТЯЧИЙ ХОР «ДІТИ СВІТЛА»

10 вересня 2008 року з ласки Божої і благословення о. Сергія Швагли при Храмі Воскресіння Христового був створений хор «Діти Світла», керівником якого стала пані Лідія Козуб. На час створення в хор записалося більше 60 дітей різного шкільного віку. Приблизно така ж кількість учасників хору є і на сьогоднішній день. Це були в основному учні СШ №15, потім до них долучилися учні інших шкіл, зокрема СШ №60, СШ №68, СШ №75, учні школи с. Зимна Вода. Не всі вміли співати чисто, але з часом вдалося добитись чистого одноголосного співу, а згодом опанували і 2-голосний спів.

З кожним роком зростає рівень виконавської майстерності наших юних співаків. В репертуарі хору пісні на духовну тематику, народні пісні і пісні сучасних композиторів, кращі зразки яких ми стараємось донести до наших слухачів.

ДИТЯЧИЙ ХОР 

 

Хор часто виступає перед парафіянами нашого Храму з нагоди різних свят. Ми виїжджали з виступами в Храми с. Чижки, с. Скнилів, співали Службу Божу в Храмі с. Страдч, з великим натхненням співали в Будинку органної музики, відвідували з концертною програмою людей похилого віку в Львівському геріатричному пансіонаті.

Наш хор повстійно поповнюється новими учасниками, збагачується пісенний репертуар і ми просимо Божої ласки на довге служіння Богові в нашому Храмі Воскресіння Христового на славу Божу і на радість людям.

ДИТЯЧИЙ ХОР