СОЦІАЛЬНИЙ ЦЕНТР ХРАМУ ХРИСТОВОГО ВОСКРЕСІННЯ


З ініціативи Храму Христового Воскресіння та за сприянням Мальтійської Служби Допомоги в 2006 році було створено при Храмі Соціальний Центр, який почав працю з пастирського благословення Митрополита Львівського Архиєпископа Ігоря Возьняка. Його завдання - допомогти соціально незахищеним людям, а також самотнім та хворим.

Згодом Соціальний Центр став розвиватися проектно та чисельно. Спершу харчування реалізувалось в наметі, на подвір'ї Храму, згодом «Благодійну кухню» було перенесено в підвальні приміщення Храму.Завдяки співпраці з Мальтійською Службою Допомоги міста Львова та жертводавцям з Німеччини, зокрема з містами Фрайбург і Майнц, «Благодійна кухня» має можливість надавати допомогу щоденними обідами. Більшість потребуючих харчуються в трапезній Соціального Центру, проте є і особи, яким ми доставляємо обіди додому. Число потребуючих сьогодні сягає до 60 осіб.

В Соціальному Центрі вже стало традицією святкувати спільно Святу Вечерю, Великдень, свято Спаса з посвятою фруктів, свято Святого Миколая.

У 2013 році при парафії розпочалася безперервна акція «Благодійний кошик», у який охочі можуть скласти різного роду пожертви для потребуючих. 

СЬОГОДНІ НАШ СОЦІАЛЬНИЙ ЦЕНТР ЦЕ

кімната для зустрічей

юридична порадня

лікарняна порадня

правля


безкоштовна аптека


душові кабіни

Соціальний Центр Храму Христового Воскресіння потребує ЩЕ БАГАТО РУК, ЯКІ ГОТОВІ ВТІШИТИ, ПІДТРИМАТИ та подарувати свою любов і милосердя тим, які цього очікують.

Радо запрошуємо людей доброї волі до співпраці у Соціальному Центрі!