МОЛОДІЖНЕ ХРИСТИЯНСЬКЕ ТОВАРИСТВО «СВІТЛО З НАЗАРЕТУ» ХРАМУ ХРИСТОВОГО ВОСКРЕСІННЯ


При Храмі Христового Воскресіння діє Молодіжне Християнське Товариство «Світло з Назарету». Покровителькою нашої спільноти є Пречиста Діва Марія, до якої ми приносимо молитви з проханнями її допомоги.

Наші зібрання відбуваються кожної неділі. Головним нашим обов'язком є звичайно молитва, проте на цьому наша діяльність не закінчується. Щороку ми організовуємо акцію «Миколай про тебе не забуде» (для дітей сиріт) на нашій парафії. В нас є сиротинець, яким ми опікуємось. Це сиротинець у місті Жовква для діточок з вадами слуху, дефектами мовлення або діточок з бідних сімей. Вони пишуть листи з проханнями до Миколая, після чого молодь нашої спільноти розповсюджує їх у храмі. Коли всі бажаючі допомогти приносять свої подарунки, ми їх складаємо та їдемо до діточок з подарунками, виставою і звичайно з тим чого вони найбільше потребують - з увагою і спілкуванням. Ми проводимо з ними цілий день. Граємось, розмовляємо, співаємо і просто спілкуємось. Намагаємось по казати,що кожен із них неповторний і особливий. Намагаємось довести їм, ЩО ЇХ ЛЮБЛЯТЬ.

На Різдвяні свята наше товариство створює вертеп, з яким ми виступаємо в центрі Львова, а також і ходимо по хатах. Загалом, зимовий час ми проводимо дуже весело.

Також ми беремо участь у Великодньому ярмарку в Шевченківському Гаї, який організовує Українська Греко-Католицька Церква щороку для молоді у Томину неділю. Там ми продаємо власноруч зроблені речі а також весело проводимо час, граючи молодіжні ігри. Ярмарок у Шевченківському гаї нагадує великий з'їзд молоді, під час якого можна зустріти старих або здобути нових друзів.

Також літом всі бажаючі з товариства їдуть у наш літній католицький відпочинковий табір у с. Лібухова. Це незабутні 10 днів у колі друзів, великі та веселі походи, басейн, ігри, спілкування, розваги, дискотеки і, звичайно ж, королівська ніч та ватра.

Можна перераховувати ще безліч різноманітних дійств, організаторами чи учасниками яких були ми - Назаретяни. Наше товариство є групою людей, які виховують в собі риси справжніх християн. Найважніше, що Нас об’єднує одне переконаннями та спільна ідея.

Запрошуємо кожного бажаючого приєднатись до нас:)